Ремонт тріщин в асфальті

Порушення цілісності асфальтового покриття у вигляді дрібних тріщин досить швидко призводять до повного руйнування дорожнього полотна.

Ремонт тріщин в асфальті

Неякісний і проведений з запізненням ремонт дороги не в змозі вирішити проблему руйнування. В результаті замість швидкої і не дуже дорогий закладення тріщин або профілактичних заходів доводиться повністю або частково змінювати покриття.

zalivka-trechin-kiev

Складні погодні умови на території Києва, помилки і неточності в роботі дорожніх служб і невисока якість асфальтобетонної суміші в сукупності прискорюють руйнування доріг. Змінити клімат в Україні на більш теплий і комфортний не вийде, а продовжити життя транспортної системи можна. При будівництві і ремонті доріг користуйтеся послугами професіоналів. Таких як «Компанія «Купол», ретельно перевіряє якість асфальтових сумішей і стежить за дотриманням технології укладання.

Різновиди пошкоджень

1. Поздовжні тріщини

Поздовжні тріщини виникають при неправильно, з порушеннями технологічних процесів виготовленому верхньому шарі асфальтобетонної суміші або неякісної заливкою.

2. Поперечні тріщини

Поперечні тріщини не виникають по одній, вони швидко поширюються по поверхні.

3. Асфальт «старіє»

Під дією снігу, дощу і різких перепадів температур асфальт «старіє» покривається сітчастими тріщинами, як шкіра людини зморшками.

Закладення дефектів полімерами

Ефективний, але досить дорогий ремонт тріщин в асфальті передбачає герметичну заливку дефектного ділянки спеціальним складом. Полімерний матеріал у вигляді мастики не пропустить воду і не дасть замерзлу воду зруйнувати покритіе.Залівка тріщини бітумною мастикою

Всі методи закладення допомагають відремонтувати пошкодження верхнього шару полотна тимчасово або назавжди. Якщо руйнування пов’язані з дефектами грунту або помилками, зробленими під час закладання основи дороги, то допомогти може тільки повний ремонт з заміною дорожнього покриття.

На верхній шар при ремонті по литтєвий технології накладають ще один захисний шар, який називають шаром зносу. Захисна мастика забезпечує герметизацію полотна, не даючи воді проникнути в асфальтові «пори». Оптимально використання додаткової міри захисту при виконанні негерметичних способів ремонту.

zalivka-trechin-kiev-oblast

Послуги

01.

Асфальтування

Асфальтування доріг, тротуарів, парковок і т.д.

02.

Ямковий ремонт

Укладання дорожнього полотна дозволяє продовжити нормативний термін його експлуатації.

03.

Заливка тріщин

Тріщини здатні збільшуватися з кожним днем і давати відгалуження.

04.

Нанесення розмітки

На основі термопластичної акрилової смоли DIANAL MB-2539.

05.

Видалення розмітки

Для видалення найчастіше застосовується роторно-фрезерувальна машина.

06.

"Лежачі поліцейськи"

Установка пристроїв зниження швидкості.

07.

Ремонт ливневок

 Ремонт каналізаційних люків, ремонт дощоприймачів.

08.

Установка бордюр

ДСТУ EN 1340:2016 Бордюри бетонні. Вимоги і методи випробувань.