Асфальтування

Будівництво, благоустрій вимагає якісного і сучасного матеріалу.

Яке відповідає вимогам надійності, зносостійкості, довговічності. Інтенсифікація руху автотранспорту на магістралях і шосе диктують особливі правила формування дорожнього каркаса. Оптимальним варіантом є застосування АБ сумішей. Використовуються на трасах різних категорій і призначення.

«Компанія «Купол» виконує укладку асфальту в Києві та області. Ми займаємося будівництвом доріг, облаштуванням дорожнього покриття прибудинкових територій, тротуарів, виробляємо асфальтування майданчиків біля офісних центрів, ТРЦ, виробничих та інших об’єктів. Ціна укладання асфальту за м2 з матеріалом розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Пристрій полотна складний технологічний процес, що вимагає знань і навичок, тому делегуйте роботу нам. «Компанія «Купол» — компанія, що працює по Києву та області з 2007 року. Ми забезпечені необхідними виробничими потужностями, власним парком спецтехніки, інженерно-вишукувальної службою, проектно-кошторисних підрозділом. Грандіозний досвід роботи дозволяє впоратися з масштабними, складними проектами.

asfaltirovanie-10

Асфальтобетонні суміші укладаються в суху погоду навесні і влітку при температурі не нижче +5 градусів, а восени - не нижче +10 градусів.

Асфальтобетонне покриття укладається в кілька етапів:

1. Демонтаж старого покриття

Демонтаж старого покриття Щоб на виході отримати якісне дорожнє полотно, потрібно відповідально підходити до підготовки підстави. М'який грунт, залишки старої дороги - все це стане причиною майбутніх пошкоджень. Старе покриття зрізається методом холодного фрезерування / відбійними молотками і готується до укладання. Якщо покриття немає, тільки грунт, то ми зрізаємо його до 30-40 см, в залежності від проекту.

2. Підготовка підстави з піску і щебеню.

Підготовка підстави з піску і щебеню Підстава створюється з піску і щебеню, величина фракцій якого варіюється від 0,5 до 47 мм. Щебінь може бути вапняковим, вторинним, гранітним. За допомогою лазерного рівня формується потрібний ухил, після цього підставу трамбуется вібраційних катком.

4. Укладається гарячий асфальт.

Нижній шар зазвичай створюється з крупнозернистого асфальту з підвищеними характеристиками міцності, виконує функцію зв'язки. Верхній шар створюється з дрібнозернистого асфальту.

5. Ущільнення вібраційних катком.

Зміцнюючи покриття вібраційних катком, ми добиваємося високої міцності дорожнього покриття, яке зможе витримати транспорт будь-якої ваги.

Гарячі асфальтобетонні суміші та литий асфальт застосовують переважно при ремонті доріг I…II категорій.
До третьої групи можна віднести ремонт із застосуванням нетрадиційних і мало розповсюджених у дорожній галузі сумішей на основі бітумних, полімерних, полімербітумних, цементних та інших в’язких спеціальних матеріалів. Їх використають лише в особливих випадках, наприклад при аварійному ремонті, закладенні дефектів на цементобетонних покриттях, на покриттях мостів і т.п. Вибір методу ямкового ремонту покриттів автодоріг і мостових споруджень є правом і обов’язком замовника і підрядника робіт.

Ми використовуємо інноваційні технології і сучасну спецтехніку. Наші співробітники регулярно підвищують кваліфікацію, щоб справлятися із завданнями будь-якої складності.

asfaltirovanie-5

Укладання асфальту - технології та етапи

1. Асфальтоукладальники останнього покоління.

Функція 3D-Control допомагає домогтися ідеально рівній поверхні і створити потрібний ухил. Людський фактор виключається.

2. Ущільнення гладко-вальцевого і комбінованими катками.

Залежно від проекту, інженер підбирає тип обладнання, число, комбінацію проходів. Враховується товщина асфальтного шару, матеріал, ухили. Кожен етап контролюється фахівцями, щоб результат відповідності ДСТУ.

4. Бітумна емульсія для ефективного зчеплення.

Щоб домогтися високого ступеня адгезії, основу просочується полімерно-бітумними емульсіями: аніонними / катіонними, класів ЕБА-2, ЕБПА-1, ЕБПК-1, ЕБПК-2. Для нанесення використовується автогудронатор з дозованим уприскуванням. В результаті емульсія забезпечує надійне зчеплення, захищає від вологи і ризику появи ям.

5. Якісна асфальтобетонна суміш.

Якісна асфальтобетонна суміш, яка забезпечить дорогах, майданчикам, тротуарах довгий термін служби.

Послуги

01.

Асфальтування

Асфальтування доріг, тротуарів, парковок і т.д.

02.

Ямковий ремонт

Укладання дорожнього полотна дозволяє продовжити нормативний термін його експлуатації.

03.

Заливка тріщин

Тріщини здатні збільшуватися з кожним днем і давати відгалуження.

04.

Нанесення розмітки

На основі термопластичної акрилової смоли DIANAL MB-2539.

05.

Видалення розмітки

Для видалення найчастіше застосовується роторно-фрезерувальна машина.

06.

"Лежачі поліцейськи"

Установка пристроїв зниження швидкості.

07.

Ремонт ливневок

 Ремонт каналізаційних люків, ремонт дощоприймачів.

08.

Установка бордюр

ДСТУ EN 1340:2016 Бордюри бетонні. Вимоги і методи випробувань.