Про нас

Чому варто замовити асфальтування за низькою вартістю в нашій компанії

Бажання заощадити при асфальтування виникає у кожного — і у керівника підприємства, і власника заміської ділянки, і представника бюджетної установи. Для того щоб зробити асфальтування, ціна якого не повинна бути високою, важливо спочатку довірити цей процес професіоналам своєї справи. Наша компанія спеціалізується на наданні подібних послуг же більше 15-ти років, і за цей час ми заасфальтували сотні квадратних кілометрів площ в Києві і в інших містах України, успішно експлуатуються не один рік.
У своїй роботі ми використовуємо тільки сучасну спецтехніку, що дозволяє не тільки прискорити процес укладання асфальтобетону, а й гарантувати високу якість всіх робіт і відповідність готового покриття європейським стандартам. У нашому автопарку не тільки традиційні катки, а й асфальтоукладальники, дорожні фрези, транспортна техніка для перевезення асфальтобетону та вивезення будівельного сміття та багато інших.

Низька вартість асфальтування та гарантія позитивного результату - наші принципи роботи

У нашій компанії можна замовити асфальтування, ціна за м2 якого залежить від декількох вищевказаних чинників, що відповідає найсуворішим європейським вимогам і стандартам якості. Одним з моментів, завдяки якому вартість асфальтування мінімальна, є безпосередня співпраця з асфальтобетонним заводами, які надають нам сировину зі значними знижками. Поєднання досвіду роботи, недорогого сировини, використання власного парку спецтехніки — все це дозволяє нам надати послуги асфальтування за найнижчими цінами по Києву та Київській області.

НАШІ КЛІЄНТИ

Послуги

01.

Асфальтування

Асфальтування доріг, тротуарів, парковок і т.д.

02.

Ямковий ремонт

Укладання дорожнього полотна дозволяє продовжити нормативний термін його експлуатації.

03.

Заливка тріщин

Тріщини здатні збільшуватися з кожним днем і давати відгалуження.

04.

Нанесення розмітки

На основі термопластичної акрилової смоли DIANAL MB-2539.

05.

Видалення розмітки

Для видалення найчастіше застосовується роторно-фрезерувальна машина.

06.

"Лежачі поліцейськи"

Установка пристроїв зниження швидкості.

07.

Ремонт ливневок

 Ремонт каналізаційних люків, ремонт дощоприймачів.

08.

Установка бордюр

ДСТУ EN 1340:2016 Бордюри бетонні. Вимоги і методи випробувань.